Kameralı chat

Bu sayfamızdada sizlere kameralı chat odalarımızı, üyelerimizin renklerini ve renlerin ne anlama geldiğini  tanıtmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi kameralı sohbet odalarımıza ilk önce kayıt oluyorsunuz sizlere kayıt sayfasının bir resmini ekliyorum bilginiz olması amacı ile yazımıza yine devame deceğiz.

kameralı sohbet girişimizin kayıt bölümü

Şimdi kayıt bölümümüzü gördük kayıt olduğunuzu farzederek devame diyorum. içeriye girdiğinizde farklı renklerde üyelerimiz olduğunu göreceksiniz. Görüntülü sohbet odalarımızda her bir uye renginin bi anlamı vardır.

Sitemizde ayrıca mobil kameralı sohbet sistemide mevcuttur nasılmı! Eğerki sitemize mobilden bağlanmak istiyor ve sohbet etmek istiyorsanız sistem sizin mobilden girip mobil kameralı chat yapmak istediğinizi anlayıp direk olarak mobil sayfamıza bağlayacaktır.Sohbetinize mobilden veya tabletinizden keyifle devame debilirsiniz.

Siyah renkli üyelerimiz, siyah renkli üyelerimiz kameralı chat siteleri arasında yükselmekte olan sitemizde yetkisi en yüksek olan üyelerimizdir.Bu üyelerimiz tüm üyeleri banlayabilir chat panelimize girip ayar yapabilir, isterlerse kırmızı adminleride yönetebilirler.

Kırmızı renkli üyelerimiz, bu üyelerimiz ise siyah renkli üyelerimizin bi alt kademesi olan admin sıfatlı sadece yetkileri yönetici yani siyah adminlerden bir kademe düşük üyelerimizdir. userleri banlayabilir sessiz mute atabilir odadan atabilir yada iplerine ban atabilirleri

Pembe renkli üyelerimiz, bu üyelerimiz ise çoğunlukla özel sayfa isteği kabul etmek istemeyen üyelerimizden oluşmaktadırlar. bu üyelerimize normal misafirlerimiz özel sayfa isteği gönderemez rahatsız edemezler. ayrıca bu üyelerimizi normal üyelerimiz önemseme yapamazlar

Zaten diğer üyelerimizde normal üye olup renkleri coğunlukla mavi turuncu şeklindedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir