Kayıt Ol
Kameralı sohbet chat görüntülü kameralı arkadaşlık yeni insanlar tanımanıza yardımcı olur.

Kameralı sohbet odaları ve biz

   Medyafan.com un kuruluş amacı, siz değerli üyelerimiz için vakit geçirme her bilgiye ulaşma Kameralı sohbet odalarında eğlenceli anlar yaşamanız, ister Kameralı bayan arkadaş yada Kameralı erkek arkadaşlar ile tanışmanızı ve hoşça vakit geçirmenizi sağlamaktır.


   Sistemimiz 123flashchat üzerine kurulmuş olup canlı kameralı görüşmeler yapılabilir müzikler paylaşılabilir diğer üyeleri arkadaş olarak ekleyip her istediğinizde kolayca ulaşmanız sağlanır. Birçok internet sitesi 123flashchat sistemini kullanmakta olup ne kadar başarılı oldukları her zaman bir muamma olarak kalmıştır. Aşagıda bu sitelerden bazılarını önde gelenlerini tanıtmaya çalışacagız.


     Flash chat sistemini kullanan kameralı sohbet sitesi bu konuda başarılı sayılabilecek bir sitedir. Site sahipleri siteleri ile yakından ilgilendiklerini söyleyebiliriz, wordpress üzerine kurulu basit bir site olmasına ragmen kamerada sohbet sitesi yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. 


     kameralı sohbet siteside aynı özelliklere sahip bir Kameralı sohbet sitesidir.basit bir wordpress sistemi üzerine kurulu olup basit yollarla emek vermeden reklamlar ile yükselmeye calışan bir site görünümündedir.


      


      Bu benzer siteler arasında en eskisi ve en köklü sitelerden birisde Kameralı sohbet sitesidir.Bu site önceki bahsettiğimiz sitelerin en eskisi olup zamanla bakımsızlık ve ilgilenmeme gibi konulardan dolayı popüleritesini kaybetmeye yüz tutmuştur. Hatta son zamanlarda satıldığı ve yenı sahibininde site yonetimini cahil kişilere verdiği tarafımızca duyulmuş olup tecrubesiz kişilerin elindede cok başarılı bir sitenin ne hale gelebildigini görmekteyiz. Eğerki sizde dediklerimizi yerinde görmek isterseniz bu siteyi ziyaret edip gerekli gözlemleri yapabilirsiniz.


      Aslında anlatmak istediğimiz şudur. bu kadar site herşeyı deneyerek uye cekmeye calışmakta fakat yınede pek başarılı olamamaktadırlar.Peki biz ne yapmalıyız diye kendimize soruyoruz. Yaptıgımız izlenimlere göre Kameralı sohbet  odalarında sohbet etmeyi seven üyeler neyi amaçlıuyor ve bizlerden ne bekliyorlar once biz bunu anlamalıyız dedik ve düşündük, kendimizi bir üyenin yerine koyarak olaya bakmak istedik ve şu kanılara vardık. Bunları size aşagıda sırası ile sunmaya çalışacagız.


        Sitemizi kurarken biz nelere dikkat ettik ! Öncelikle üyelerimizin nasıl kendilerini huzurlu hissetmelerini saglarız dedik ve güvenliğe önem verdik. Nasılmı ? İnsanlar aradıkları konulara hızlı ulaşmak ister ulaştıgındada güvenli huzurlu olmasını ister ve bulundukları sitede tek tıkla her istediklerini bulmak isterler, Mesela şöyle, Kameralı bir odada sohbet ederken aynı anda diğer menülerden örnegin forumlarda gezmek isterler müzik paylaşmak isterler arkadaş eklemek yeni paylaşımlarda bulunmak isterler. ve sohbet odalarında küfür hakaret gibi kelimelerin olmamasını isterler güven içinde kamera acablmeyi isterler. Peki bunların hangisi yukarda bahsettiğimiz sitelerde var hemen hemen hiç biri işte biz sizlere bunları sağlamak istedik ve medyafan.com u kurduk. Sizlerinde bu yolda bizlerle olmanızı dileyerek yazımıza son vermek istiyoruz...


 


 


 


 

Son olarak Admin tarafından Ekim 17, 12:06 am tarihinde güncellendi.
Güven oldukca arkadaşlık gercek olur

cok acıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler

Smile
Tüm zamanlar GMT +3. olarak ayarlı. Zaman şu an 4:29 am.